O spoločnosti

Ak sa chcete dozvedieť

O spoločnosti

Náš príbeh začal v roku 2016 kedy sa stretli šikovní ľudia a rozhodli sa, že všetky skúsenosti a poznatky pochádzajúce z ich predchádzajúcich pôsobísk použijú v lepšej firme a tak vznikla firma Vilten, s.r.o.

Venujeme sa prevažne IT riešeniam pre našich zákazníkov. S profesionálnym prístupom zabezpečujeme celé riešenia ich požiadaviek, od prvoplánovaných náčrtov do konečného úspešného nasadenia do prevádzok. Za tých pár rokov sme pracovali na projektoch, ktoré geograficky prekročili hranice EU. Naši spokojní zákazníci nie sú len menšie firmy, ale aj veľké spoločnosti.

Náš tím – za profesionálnou prácou stojí náš úžasný tím zostavený z najkvalitnejších ľudí, čím je zastúpená obchodná aj technická časť. Sme dynamický kolektív, ktorý sa skladá od junior developerov až po senior developerov – ostrieľaných a špecializovaných na rôzne programovacie systémy – databázové aj operačné, so širokým rozhľadom, schopných vytvoriť návrh riešenia na ktorýkoľvek problém ale aj ho poctivo zrealizovať. Vždy dbáme na to, aby riešenie malo ľudskú a nie len technickú tvár.

Overené množstvom spokojných zákazníkov

Kontaktujte nás

+421 902 425 722

info@vil10.com

Zopár krátkych slov

O našom tíme

za profesionálnou prácou stojí náš úžasný tím zostavený z najkvalitnejších ľudí, čím je zastúpená obchodná aj technická časť. Sme dynamický kolektív, ktorý sa skladá od junior developerov až po senior developerov – ostrieľaných a špecializovaných na rôzne programovacie systémy – databázové aj operačné, so širokým rozhľadom, schopných vytvoriť návrh riešenia na ktorýkoľvek problém ale aj ho poctivo zrealizovať.Vždy dbáme na to, aby riešenie malo ľudskú a nie len technickú tvár.
Viac sa dozviete tu.
História

Čím sme si už prešli

 • 2016
  Man touching a start up concept
  založenie spoločnosti Vilten, s.r.o.
 • 2016
  Document management system concept with downtown San Francisco
  Práca na vlastnom "User management" systéme, ktorý je plne virtualizovaný, clustrovateľný, pripravený pre mikro kontajnery, podporuje OAuth2 overovanie. Tiež sme sa značne podieľali na dizajnovaní novej verzie Magio Go nadnárodnej spoločnosti Deutsche Telecom a starali sme sa o služby spoločnosti Slovak Telekom ako interní zamestnanci.
 • 2017
  Die Business Bay im Zentrum von Dubai nach Sonnenuntergang am Ab
  Na prosbu nášho zákazníka sme sa presunuli do Dubaja, kde sme strávili niekoľko mesiacov, čím sme nabrali bohaté skúsenosti s vytváraním exchange platforiem a ICO platforiem, ktoré vieme využiť. Tento rok sme tiež dokončili práce na našom "User management" systéme.
 • 2018
  IoT, Internet of Things, global network, E-learning, online stud
  Úspešne sme dokončili naše práce v Dubaji a vrátili sa späť na Slovensko, kde sme pokračovali vo vývoji IT riešení na mieru. Počas tohto roka sme robili niekoľko riešení od skladových softvérov po vývoj kryptomien na mieru.
 • 2019
  _biz02
  Dokončili sme niekoľko ICO úspešných projektov v zahraničí. Ku ktorím sme robili aj support a udržovali chod.
 • 2020
  close up of hand using tablet ,laptop, and holding smartphone on
  Pracovali sme na niekoľkých mobilných a webových aplikáciách a vyvinuli sme aj mobilnú hru
 • 2021
  Man holding tablet computer. Outsourcing. Human resources
  V tomto roku sme začali ponúkať službu bodyleasing na popud našich zákazníkov, ktorí potrebovali pomôcť s prácou na im zverených projektoch
 • 2022
  AdobeStock_321695339
  Tento rok pracujeme na viacerých veľkých projektoch a začali sme pripravovať IT školenia.
Ak premýšľate

Prečo sa rozhodnúť pre nás

Sme pripravený riešiť akýkoľvek problém a ponúknuť vám tie najlepšie riešenia. Náš tím sa skladá z ľudí vyškolených aj na tie najzložitejšie problémy. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a vo všetkom vám poradiť. Implementáciou našich riešení na mieru pre vás, vám znížia náklady na chod vašej spoločnosti.
Business team challenge
01. Profesionálny tím odborníkov
Len za pomoci kvalitných a školených odborníkov dosahujeme spokojnosť našich klientov.
hand of businessman moving chess figure in competition success p
02. Konkurenieschopnosť
Tým, že našim zákazníkom nasadzujeme najmodernejšie technológie, pomáhame im zvyšovať ich efektivitu (zrýchlenie činností a tým znižovanie nákladov) a schopnosť konkurovať svojim súperom na trhu.
Imaginative visual business handshake with computer graphic of investment data
03. Dlhodobé partnerstvá
Počas našej existencie na trhu sme si uvedomili, že najdôležitejšie sú silné partnerstvá, založené na dôvere a korektnosti, ktoré zabezpečia dlhodobú spoluprácu a taktiež kontinuitu vývoja IT infraštruktúry klienta
Content marketing concept with person working with a laptop
04. Žiadne prázdne sľuby, činy
Poskytujeme kvalitné IT riešenia a služby, ktoré sú podložené know-how a nie prázdnymi sľubmi. Našou snahou je povedať zákazníkovi "nie je problém" a pokúsiť sa uspokojiť všetky jeho potreby.
Legal advice service concept with businessman
05. Rovnosť
Zákazník by nemal nikdy pocítiť, že je menejcenný ako ostatní. Mal by dostať tak isto kvalitné služby ako druhí. Vážime si každého jedného klienta rovnako a bez ohľadu na jeho veľkosť.
06. Komplexný prístup
Pre našich zákazníkov je jednoduchšie, ak im všetky služby spojené s IT poskytuje jedna spoločnosť namiesto toho, aby si osobitne museli vlastnými silami zariaďovať jednotlivé činnosti. Vlastnými silami to vždy trvá dlhšie a samozrejme aj zvyšuje náklady.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare